• Złoty medalista

• Mamy przyjemność poinformować, że uczeń kl. 6b Adam Łamasz zajął 🥇 1 miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Dzieci w łyżwiarstwie szybkim w kategorii 11 lat. Gratulujemy sukcesu 👏

• Szlachetna Paczka

• Nasza społeczność szkolna kolejny raz pragnie uczynić święta piękniejszymi. Wspólnie przygotowujemy Szlachetną Paczkę dla Pana Pawła, który jest poważnie chory, samotny, w trudnej sytuacji materialnej. Kilka lat temu pan Paweł zachorował na serce. Mężczyzna przeszedł operację wymiany zastawki i lekarze zabronili mu wysiłku fizycznego. Pomimo tego podejmował się wykonywania różnych drobnych prac remontowych. W kolejnych latach miał dwa wylewy w wyniku czego ma niedowład lewej strony ciała. W zeszłym roku zdiagnozowano u niego nowotwór złośliwy. Nie może jednak być leczony chemioterapią (która byłaby najlepsza) ze względu inne choroby. Pan Paweł utrzymuje się z renty socjalnej i zasiłków. Łączny dochód pana Pawła to 990 zł. Po odliczeniu kosztów utrzymania mieszkania i leczenia pozostaje mu na życie 233zł.

Pomimo ciężkich chorób pan Paweł nie poddaje się i chce godnie żyć. Próbuje radzić sobie sam przy wykonywaniu codziennych czynności życiowych. Pan Paweł najlepiej odpoczywa obserwując swoje rybki w akwarium. Lubi słuchać muzyki z lat osiemdziesiątych i oglądać

transmisje sportowe. Nie stracił wiary w to, że wyzdrowieje. I my trzymamy kciuki, aby Pan Paweł przezwyciężył trudności i wrócił do dobrej kondycji.

Wychowawcy klas otrzymali szczegółowe informacje dotyczaPan Paweł ma 59 lat, zawsze bardzo dobrze sobie radził. Prowadził własną działalność gospodarczą - był budowlańcem. Wiele lat temu mężczyzna rozstał się z żoną. Od tego czasu mieszka sam. Kilka lat temu pan Paweł zachorował na serce. Mężczyzna przeszedł operację wymiany zastawki i lekarze zabronili mu wysiłku fizycznego. Pomimo tego podejmował się wykonywania różnych drobnych prac remontowych. W kolejnych latach miał dwa wylewy w wyniku czego ma niedowład lewej strony ciała. W zeszłym roku zdiagnozowano u niego nowotwór złośliwy. Nie może jednak być leczony chemioterapią (która byłaby najlepsza) ze względu inne choroby. Pan Paweł utrzymuje się z renty socjalnej i zasiłków. Łączny dochód pana Pawła to 990 zł. Po odliczeniu kosztów utrzymania mieszkania i leczenia pozostaje mu na życie 233zł.

transmisje sportowe. Nie stracił wiary w to, że wyzdrowieje.

Wychowawcy klas otrzymali szczegółowe informacje dotyczące zbiórki, która potrwa do 4.12. W razie pytań prosimy o kontakt z pedagogami i wychowawcami.

Do dzieła :D

• Koszykarze Mistrzami Powiatu Kłodzkiego w Koszykówce

W dniu wczorajszym na hali kłodzkiego OSiR odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w Koszykówce Chłopców.Nasi zawodnicy prowadzeni przez Trenera Rafała Wojciechowskiego nie dali szans przeciwnikom wygrywając wszystkie trzy spotkania, kolejno:SP7 Kłodzko - SP Bożków 57 : 7SP7 Kłodzko - SP Bystrzyca Kłodzka 52 : 6SP7 Kłodzko - SP Jaszkowa Dolna 68 : 17

MVP całego turnieju został nasz uczeń Olimpiusz Furgała.

Końcowa kolejność:1. SP7 Kłodzko2. SP Jaszkowa Dolna3. SP Bożków4. SP Bystrzyca Kłodzka

Nasz zespół awansował do kolejnego etapu rozgrywek, który odbędzie się w Kłodzku w dniu 3 grudnia 2019.

GRATULUJEMY!!!

• Trzykrotne zwycięstwo Zosi

• Kolejny raz mamy przyjemność poinformować o sukcesach naszej uczennicy Zosi Porębskiej 🏊‍♀️ 14 listopada w Katowicach odbyły się III Miedzyklubowe Zawody Pływackie 🏆🏆🏆 Zosia zdobyła trzy złote medale!

1miejsce styl klasyczny 100m

1miejsce styl klasyczny 50m

1 miejsce styl grzbietowy 100m

Otrzymała również tytuł 3. najlepszej pływaczki rocznika 2008.

Gratulujemy sukcesów.

• SP 7 Kłodzko Mistrzami Powiatu w Koszykówce 3x3.

W pierwszych historycznych zawodach w tej odmianie koszykówki nasi chłopcy nie zostawili złudzeń rówieśnikom z powiatu kłodzkiego rozstrzygając wszystkie mecze na swoją korzyść przed końcem regulaminowych 10min meczu.

W fazie grupowej rozegraliśmy 3 mecze:Szkoła Podstawowa nr 7 w Kłodzku - Szkoła Podstawowa w Jaszkowowej Dolnej 21:0 (6min 24s)

SP nr 7 w Kłodzku - Szkoła Integracyjna w Szalejowie Dolnym 21:2 (7min 14s)

SP nr 7 - Szkoła Podstawowa w Wojborzu 22:2 (7min 32s)

Półfinał:SP nr 7 w Kłodzku - SP nr 1 w Kłodzku 21:3 (9min 6s)

Finał:SP nr 7 w Kłodzku - SP nr 6 w Kłodzku 21:4 (9min 43s)

Reprezentacja szkoły wystąpiła w składzie: Adrian Słocki, Marcel Łabowicz, Samuel Gusławski, Wiktor Tkaczyk

Trener: Rafał Wojciechowski

Serdecznie gratulujemy zawodnikom oraz trenerowi!!!

• Gra w polski

• Koło "Gra w polski". Kaligrafia to już za mało. Postanowiłyśmy zmierzyć się z planowaniem. Jak zaplanować swoją naukę? Czy planowanie jest nam potrzebne? To nasze pytania z pierwszego spotkania.

Uczymy się planować naukę, szybko i sprawnie zapisywać najważniejsze informacje w planerach, ozdabiać notatki. I nadal ćwiczymy kaligrafię.

• ZA(KODOWANE) LEKTURY

•      Nasza szkoła wzięła udział w Europejskim Tygodniu Kodowania Coode Week 2019. Klasa 6a, 6b i 7a ukończyły projekt (za)Kodowana lektura.

Kodowaliśmy na macie drogę Bilba Bagginsa z norki do Smaotnej Góry, rozszyfrowaliśmy tajemnicze "snotki" związane z Felixsem, Netem i Niką. Pojawiły się również ozoboty w wędrówce po Wyzimie z Geraltem.

Dziękuję wszystkim uczniom za zaangażowanie. Świetnie się spisaliście.

Nasze lekcje języka polskiego.

Certyfikaty dla klas.