• Platforma InstaLing w nauczaniu j. angielskiego w SP7

  InstaLing w SP7

  W ramach rozwijania kompetencji TiK (technologie informacyjno-komunikacyjne) od kilku lat nasze klasy uczą się j. angielskiego korzystając z programu InstaLing. Jest to nowoczesna i bezpłatna platforma wspomagająca pracę nauczycieli i uczniów. Jest kompatybilna z większością podręczników, ułatwia więc naukę słów i gramatyki. Ponadto łatwy jest monitoring ocen przez uczniów, rodziców i nauczyciela.

 • WYKAZ PODRĘCZNIKÓW

  Przypominamy, że podręczniki i ćwiczenia podane na  stronie internetowej, zostaną wypożyczone dla  naszych  uczniów przez szkołę. Podręczniki z religii kupują RODZICE.

 • Meet and Code 2021!

  Otrzymaliśmy grant na realizacje zadań związanych z kodowaniem!

  Głównym celem eventu jest połączenie dbania o środowisk z nauką kodowania. Mentorkami w tym wydarzeniu będą dziewczyny, które w tym roku realizowały międzynarodowy projekt eTwinning " We code our future". Projekt dotyczył ochrony środowiska oraz wykorzystania narzędzi TIK do przygotowania materiałów informacyjnych na temat zagrożeń XXI wieku i zmian klimatu. Teraz swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się z młodszymi kolegami. W ramach działań odbędą się spotkania na platformie Teams, w czasie których dzieci poznają środowiska ScratchJr oraz porozmawiają o tym jak mogą dbać o lokalne środowisko. Produktem końcowym będą kartki, komiksy wykonane w Scratch, informujące o tym co każdy z nas może zrobić dla środowiska.

 • EKO - SZKOŁA

  „EKO – SZKOŁA” to ogólnopolski projekt edukacyjny skierowany do szkół, przedszkoli i placówek edukacyjnych. Powstał, w celu stworzenia sieci placówek, które poprzez współpracę, będę dzielić się pomysłami, jak kształtować ekologiczną świadomość młodego pokolenia. Dziękujemy pani Izabela Wawrowska i pani Ani Terleckiej za koordynowanie i realizację projektu oraz wszystkim uczniom za zaangażowanie i dbanie o środowisko.

 • Wakacje - wypoczynek, kreatywne zajęcia, relacje!

  Zapraszamy od 5.07 do 16.07. 2021

 • Spotkanie organizacyjne!

  Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 im. T. Kościuszki

  Anna Kasprzycka

  zaprasza na spotkanie organizacyjne

  rodziców dzieci, 

  które od 1 września 2021 roku

  rozpoczną naukę w klasie pierwszej.

   

  Spotkanie odbędzie się online w dniu 

  21.06 2021 roku o godz. 17.00

  (link na spotkanie otrzymają Państwo drogą mailową)

 • Laureaci konkursu ogólnopolskiego

  Dnia 8 marca 2021 roku uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym ZUCH w edycji semestralnej. Z klas pierwszych, drugich i trzecich udział wzięło odpowiednio 15, 23 oraz 22 uczniów. Oto nasi laureaci:

  •Lena Kaczor z klasy 1b - zintegrowane sprawności - miejsce 15.

  •Michał Pachuta z klasy 1a - zintegrowane sprawności - miejsce 8.

  Laureatom oraz pozostałym uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

 • Kochamy przyrodę

  Klasa 1b reakizuje program "Czym skorupka za młodu nasiąknie... czyli jak pokochać przyrodę żeby ona pokochała nas". W ten słoneczny dzień, pierwszaki odrysowywały korę przyszkolnych drzew, oglądali świat pod swoimi stopami, poznawali i rozpoznawali zioła i chwasty - czyli leki z zielonej apteki oraz obserwowali rośliny i organizmy żywe, które spotkamy na łące. Za pomocą aplikacji FLORA, ponawali gatunki łąkowych kwiatów oraz trawy i liście drzew.

 • Zajęcia w terenie

  Gdy pogoda dopisuje , klasa IV nie próżnuje. Na zajęciach przyrody uczniowie wzięli się za oznaczanie gatunków roślin. Do tego zadania posłużyły im telefony, w których znajdowały się aplikacje do oznaczania roślin.

 • Powrót do szkoły

  W minionym tygodniu odbyły się ostatnie lekcje zdalne. Od poniedziałku - 31 maja - wszyscy już wracamy do szkoły.

  Dwa ostatnie tygodnie wracaliśmy do szkoły w trybie nauki hybrydowej. Uczniowie klas 4-8 w pierwszym dniu nauki stacjonarnej spędzili 2 godziny ze swoimi wychowawcami. Były gry i zabawy integrujące, pyszne poczęstunki i rozmowy. Dużo rozmów.

  Dziękujemy Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu poczęstunków dla dzieci.

   

 • Czekamy na Was!

  Czas powrotu klas 4-8 do szkoły zbliża się wielkimi krokami.

  Od 17 maja spotykamy się z uczniami klas 7 i 8, pozostałe klasy uczą się zdalnie.

  24 maja do szkoły zapraszamy klasy 4,6 i 8.

  W dniach 25-27 maja klasy 8 piszą egzamin ósmoklasisty, klasy 1-7 nie mają w tych dniach lekcji.

  W piątek 28 maja naukę stacjonarną podejmują wyłącznie uczniowie klas 4-6.

  Czekamy na Was.

 • Zadbajmy o naszą dzielnicę

  UWAGA

  Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 w Kłodzku Anna Kasprzycka wraz z p. Pawłem Najdą - radnym Rady Miejskiej w Kłodzku serdecznie zapraszają do włączenia się w akcję sprzątania naszej dzielnicy. Zbiórka w sobotę 8 mają o godz.10.00 przy sklepie "Na rogu" ul. Sienkiewicza 17. Zachęcamy do zabrania ze sobą akcesoriów niezbędnych do porządkowania okolicy (rękawice, worki).

  Razem zadbajmy o nasze najbliższe otoczenie!

 • Święta majowe

  Jesteśmy przygotowani do obchodów Dnia Flagi oraz Święta Konstytucji 3 Maja. Na maszcie przed szkołą powiewa biało-czerwona flaga, przypominając o zbliżających się ważnych dniach.

 • Wiosenne życzenia

  Jajka ozdabiano już 5000 lat temu. To symbol rodzącego się życia i odnowy, również symbol Wielkanocy. Z tej okazji życzymy spokoju, radości i odpoczynku.

  Święta wielkanocne tuż, tuż... Klasy 8 na zajęciach kreatywności nie próżnują. Przygotowują ozdoby świąteczne, którymi mogą przystroić swoje domy. Może Wy, uczniowie, zainspirujecie się pomysłami Waszych starszych kolegów i sami spróbujecie wykonać coś do domu lub do koszyczka wielkanocnego. Zobaczcie sami !

   

  IW

  MC

 • Dbamy o zdrowie!

  Nawet nauka zdalna nie powstrzyma klas IV w uczestnictwie w warsztatach zdrowego żywienia. Na lekcjach przyrody uczniowie dyskutowali o zdrowym stylu życia (odżywianiu, aktywności fizycznej, higienie). Każdy rozwiązywał quizy, aby sprawdzić swoją wiedzę, a także, by dowiedzieć się, czy zdrowo się odżywiamy. Dodatkowo każdy z uczniów miał za zadanie wybrać jeden produkt i zareklamować go, dlaczego jest wart uwagi, jak i również czy warto go mieć w swojej zdrowej diecie. Co więcej, aby urozmaicić lekcje niż ciągłe siedzenie przed komputerem, które nie jest zdrowe dla naszego organizmu uczniowie na podstawie produktów, które posiadają w domu, sami tworzyli własne piramidy zdrowego żywienia.

  MC

 • Gotujemy!

  Klasa 4b właśnie doskonali pisanie przepisu kulinarnego. Przy okazji uczniowie wykazzali się swoimi talentami kulinarnymi.

  MC

 • Zapraszamy do "Siódemki"!!!!!

 • Zapraszamy do klas I.

  Zapraszamy do klas pierwszych, prosimy o wypełnienie dokumentów i przesłanie na maila szkoły sekretariat@sp7.klodzko.pl 

   Wniosek można również złożyć osobiście w sekretariacie szkoły.

  UWAGA!

  W roku szkolnym 2020/2021 wprowadzamy klasę o profilu matematyczno - informatycznym z elementami kodowania i kreatywnego myślenia.

 • Dzień Pizzy

  Wykorzystujemy nowoczesne technologie do nauki.

  Dzień Pizzy klasa 4b uczciła przygotowując pizzę z... części mowy. W ten sposób powtórzyliśmy wiadomości z klasy 3 i mogliśmy przejść do ćwiczeń.

   

   

  MC

 • Kreatywnie w "Siódemce"

  Zapraszamy na fb szkoły, gdzie pokazujemy jak pracujemy w klasach I - III - stacjonarnie i IV - VIII zdalnie. Możecie zobaczyć jak wyglądają nasze lekcje, jak realizujemy projekty krajowe i międzynarodowe, co robimy w świetlicy i jak spędzamy aktywnie przerwy. 

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 7 w Kłodzku
  ul. Sienkiewicza 61
  57-300 Kłodzko
 • (074) 867-31-74

Galeria zdjęć